river iş süreç yönetim sistemi

Barkod Otomasyon Sistemleri | Barkod Sistemi Fiyatları

Türkiye’nin İlk No-Code Yazılım Geliştirme Platformu

Sektör, departman, kişi sayısından bağımsız esnek yapısı sayesinde mevcut yazılımlara kolayca entegre olup, tek platformda daha verimli iş akışı yönetimi sağlayın.

Demo Talep Et

Neden River?

River Her Yerde Sizinle!

Dijitalleşme ve yeni normal çalışma hayatının etkilerine River ile kolayca adapte olabilirsiniz. Hızlı kurulumu ve tüm araçlarınıza ek kodlama gerekmeden kolay entegrasyonu ile her yerden iş akışlarınıza ulaşabilirsiniz.

Siz Hayal Edin River Uygulasın

Her işletmenin kullanımı için uygun olan River, ihtiyaçlara yönelik yazılım, süreç ve raporları kodlama gerekmeden tasarlayabileceğiniz, yapay zeka bileşenleri ile desteklenen, akışlarınızı sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz gibi modelleyebildiğiniz bir yazılım geliştirme platformudur.

Bilgisayara İhtiyacınız Yok!

Anlık iş akışınıza her an her yerden ulaşabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamaları ile aynı anda akıllı telefon, tablet ya da Smart Tv’den ulaşabilirsiniz.

Parlak Fikirler

Bir yazılım geliştirme hayaliniz mi var?

River kod gerektirmeyen yazılım geliştirme platformudur. Bu sayede yazılım dili bilmenize gerek kalmadan özel yazılımlarınızı ve yazılımlarınızın ekran tasarımlarını kısa bir eğitim sonrası hayata geçirebilirsiniz.

Start-up bir şirketiniz mi var?

Sahip olduğunuz diğer yazılımların içerisinde kaybolmayın. River sunduğu entegrasyon özellikleri ile tüm programlarınızı tek ekranda yönetmenize olanak tanır. Hem verimli hem de hataya kapalı sisteminizi kendi kural ve kararlarınıza göre yaratabilirsiniz.

Geleneksel altyapınızı yeni çağa mı uydurmak istiyorsunuz?

River’ın bulut teknolojisi ile web tarayıcısı olan tüm ortamlar anında ofisinize dönüşüyor. Google Play, Appstore ve Huawei Appstore marketlerinden indireceğiniz River uygulaması ile telefon ve tableten erişim sağlayabilir, her an tüm hareketlerden haberdar olabilirsiniz.

İşletmeniz dijital müşteriye hazır mi?

River sunduğu B2B tasarlama özelliği ile ister direkt müşterilerinize ister bayi ağınıza sıcak satış gerçekleştirebilirsiniz. Sanal Pos entegrasyonu ile size anında ödeme alma imkanı sağlar, anonim kullanıcı paketleri ile minimum maliyet ile maksimum satış ağını kurmanıza olanak tanır.

Kusursuz bir ekip yönetimine mi ihtiyacınız var?

Saha ekiplerinizin, personellerinizin verimliliğinden emin olmak için en iyi yol tüm işlerinizi River üzerinde dijitalleştirmek. Böylelikle sahada gerçekleşen işlemlerin GPS konumunu, personellerinizin çözüm geliştirme verimliliğini takip edebilir, River BI ile anlık verileri dilediğiniz rapor tasarımları ile inceleyebilirsiniz.

Şirket içi eğitim faaliyetleri mi düzenlemek istiyorsunuz?

River’ın, galeri özelliği ile şirket içi eğitim portalınızı tasarlayabilir, çalışanlara videolar atayıp izleme hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. Bunu çevrimiçi sınav özelliği ile destekleyip sertifikasyon süreçlerinizi tamamen dijitalleştirme imkanına sahip olursunuz.

Uluslararası faaliyet gösteren bir firma mısınız?

Bulut tabanlı River ile zaman ve mekandan bağımsız çalışır, dinamik dil desteği ile uluslararası çalışmaya daima hazır olursunuz.

Müşteri ilişkileri yönetimi öncelikli hedefiniz mi?

Sektörünüze ve kurumsal faaliyetlerinize uygun CRM bulmak, saha operasyonları için dinamik yapıyı oluşturmak, kısaca tüm operasyonlarınızı hedefleriniz doğrultusunda River üzerinde tasarlayabilirsiniz.

Herhangi bir yerden çalışma imkanı şirketinizin geleceği mi?

Ofis bağımsız çalışma geleceğin gerekliliği, ister web tarayıcısından ister River mobil üzerinden iş akışınızı yönetebilirsiniz. Personellerinizin çalışma performansını uzak çalışma sisteminde de denetleyebilir, görevler atayabilirsiniz.

KPI Raporlarınıza her an erişmeniz mi gerekiyor?

Veri madenciliği, istatistiksel raporlar, veri analizi ile işletmenizin durumunu yapay zeka ile yorumlayabilirsiniz. BI yapay zeka dilleri ile desteklen River ile işletmenizin geleceğine dair yapay zeka projeksiyonları alarak finansal hedeflerinizi daima kontrol altında tutabilirsiniz.

Sektörünüzde uygun yazılım bulmakta zorlanıyor musunuz?

River baştan sona tasarlanabilir ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Böylelikle sizin ona uymanız gereken yazılımların aksine, o size uyum sağlar. River ile kendi yazılımınızı endüstri 4.0 standartlarında çok kısa sürelerde tasarlayın.