river iş süreç yönetim sistemi

Barkod Otomasyon Sistemleri | Barkod Sistemi Fiyatları

Vücut Isısını Termal Ölçme Sistemi

Kod: Hes004
Marka: Tochi
₺0.00
Stokta Yok
Hızlı Gönderi
Güvenli Ödeme
Kolay İade
Garantili Ürün
Taksit İmkanı
Teslimat Bilgisi Saat: 17:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!
KDV Hariç KDV Dahil
₺0.00 ₺0.00
$0.00 $0.00

TOCHI Termal Yüz Tanıma ve Vücut Isı Ölçer  

Yüz tanıma teknolojisini ve temassız sıcaklık algılama teknolojisini entegre eden yüksek hassasiyet ve hızlı bilgi verme özelliğine sahip bir erişim kontrol cihazıdır.

Vücut sıcaklığını tespit etmek için dahili bir dijital sıcaklık ölçüm modülü kullanılır. Böylece, ürün aynı anda yüzü tanıyabilir ve insan vücudunun sıcaklığını tespit edebilir. Anormal sıcaklıkları olan insanları da uyarabilir.

Akıllı binalar, Hastaneler, Eğitim Kurumları, Alışveriş Merkezleri ve diğer önemli alanlar gibi kalabalık yerlerde yaygın olarak kullanılabilir.

VÜCUT SICAKLIĞI İZLEME

Vücut sıcaklık parametresini, ilgili erişim kontrolüyle ayarlayın, herhangi birisi belirlenen parametreyi aştığında; alarm verebilir, turnikeyi kapatarak tetikleyebilir. 

AKILLI TANIMA

Yüz fotoğrafı veritabanıyla karşılaştırıldığında, ziyaretçilerin beyaz listede, kara listede veya bir yabancı olduğunu tanır ve ayrıca maskelerde aşınma olup olmadığını kontrol edebilir.

ALARM VERME

Cihaza set edilen sıcaklık parametresi üzerinde vücut sıcaklığı olan, maskesi olmayan, yabancı ya da kara listede olan birisi için sesli alarm bilgisi iletir ve mobil uygulamaya sesli bilgi iletir

SESLİ UYARI

Cihazın kendisi bir sesli bilgi verme özelliğine sahiptir ve önceden ayarlanmış sonuca göre bir sesli hatırlatma yapar.

PERSONEL TAKİP/PDKS

Yüz tanıma fonksiyonu ile birlikte sistem, işletmeler ve kurumlar tarafından çalışanlarının işe gelip gelmedikleri ve girişleri için de kullanılabilir.

ÜÇÜNCÜ PARÇA EKLEMESİ – EKSTRA PARÇA EKLEMESİ

Ses uyarı, görüntü ve alarm ekipmanları eklemesi yapılabilir.

BULUT YÖNETİMİ

Cihaz ile elde edilen bilgiler server veya buluta yüklenebilir ve bulut veri girişi yoluyla referans verileri oluşturur ve veri analizi sorguları ile iş planları için referanslar sağlar.

VUCUT SICAKLIĞI ÖLÇÜMÜ

Vücut sıcaklığını gerçek zamanlı olarak ölçmek için farklı noktalarda, farklı sıcaklıkları düzeltme algoritması ile aklıllı algoritma teknolojiler kullanılır.
Ayarlanan sıcaklık parametresinin aşılması durumunda, ekran görüntüsü olarak bilgi metni ve uyarı sesi verilebilir ve kullanıcının mobil uygulamasına alarm da gönderebilir.

Akbank
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 ₺0.00 ₺0.00
3 ₺0.00 ₺0.00
4 ₺0.00 ₺0.00
5 ₺0.00 ₺0.00
6 ₺0.00 ₺0.00
7 ₺0.00 ₺0.00
8 ₺0.00 ₺0.00
9 ₺0.00 ₺0.00
10 ₺0.00 ₺0.00
11 ₺0.00 ₺0.00
12 ₺0.00 ₺0.00

İade Koşulları

Firmamızdan kargo ile gönderilen ürünleri teslim alırken lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :

  • Pakette hasar, ezilme, deformasyon vb görülmesi halinde kargo teslim evrakını imzalamayınız ve kargoyu kesinlikle kabul etmeyiniz.
  • Kargo teslim evrakını imzaladığınız andan itibaren, paketi teslim almasanız ya da paket içerisindeki ürün hasarlı olsa dahi kargo firmasından hiçbir şekilde hak talep edilememektedir.
  • Kargo teslim evrakını imzalamanız, paketi sağlam ve hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir.
  • Kargo teslim evrakı imzalanmış hasarlı paketlerden çıkabilecek hasarlı ürünlerle ilgili, kargo firması tarafından hiçbir şekilde tazmin işlemi yapılmamaktadır.

Garanti ve Teslimat

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bu ürün ile ilgili 0 değerlendirme var.