Powered by:Proticaret
Üyelik : https://www.barkodpazari.com

Üyelik

Üyelik ücretli mi?
Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

Üyelik Avantajları Nelerdir?
Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.Satın aldığıniz bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz sitemiz artık sizi tanımıştır bilgileriniz otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk kez üyelerimizin haberi olur.Bunun için üyelerimize özel olan "Haberdar et" modülünü kullanmak yeterli olacaktır.

Nasıl Üye olabilirim?
Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir. İlk defa mağazamıza uğruyorsanız ücretsiz üye olmak için aşağıdaki linke tıklayınız. Sadece üç adımdaki bilgieri doldurarak üye olabilirsiniz.
Üye olmak için tıklayınız »

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Sitemizde sağ üst tarafta bulunan "Benim Sayfam" linkine tıklayıp gelen sayfada "Kullanıcı Bilgileri" linkine tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
Üyelik bilgilerinizi değiştirmek için tıklayınız »

Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?
Şifremi unuttum? Linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üyelik hesabınıza kayıtlı e-mail adresinizi yazıp, "Eposta Gönder" butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Şifresini bilen ve değiştirmek isteyen üyelerimiz ise kullanıcı bilgileri bölümünden şifresini değiştirebilir.
Kullanıcı bilgilerinize gitmek için tıklayınız »

Üye Girişi
Üyelerimize özel tüm servislerimizden yararlanmak için sadece giriş yapmanız yeterlidir.
Giriş için tıklayınız »